Často kladené otázky

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s řešením vašeho dotazu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našeho zákaznického servisu, který je k dispozici telefonicky, emailem nebo přes online chat na našich webových stránkách. Budeme se snažit odpovědět na vaši otázku co nejrychleji a co nejvíce vám pomoci.

Nejsme pouhý prodejci, připravíme Vám stroj na míru. Jelikož stroje montujeme přímo v našem výrobním závodě v ČR, nabízíme nejširší možné konfigurace našich strojů. Výbava, GPS moduly, Panely nástrojů, Majáky, Osvětlení, Motorizace, teleskopická ramena, lakování na přání, největší výběr příslušenství  a mnoho dalšího..Anebo si zvolte stroj v základu a pokud zjistíte, že by se Vám nějaká výbava od nás hodila, tak Vám ji jednoduše namontujeme dodatečně. Záleží jen a jen na Vás.

Je to vždy na domluvě. Preferujeme bankovní převod, nicméně chcete-li hradit v hotovosti, např. při dodání stroje, je to možné.

Stroje si můžete osobně vyzvednout u nás ve výrobním Areálu, popř. Vám stroj můžeme dovést kamkoli po ČR až domů či do vaší firmy. Stroj na místě předvedeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy k ovládání, bezpečnosti, údržby apod.

Nejsme pouhý prodejci minibagrů, kterých je u nás celá řada. Spolupracujeme s francouzskou společností, v jejíž licenci stroje vyrábíme u nás v ČR. Máme skutečně velký sklad náhradních dílů pro stavbu našich strojů a také pro případný servis. Minibagr na servis můžete přivést k nám, nebo náš technik přijede k vám, nebo si servis můžete provádět sami aniž byste ztratili záruku. V tomto případě jsou naši technici pro Vás k dispozici na telefonu. Nebojte se zavolat a provést si servis sami. Naše stroje jsou konstruovány tak, že ke všemu je dobrý přístup.

Záruku poskytujeme 24 měsíců pro fyzické osoby. Pro firemním zákazníky poskytujeme záruku 12 měsíců. Záruka se týká komplexně celého stroje, včetně motoru.

Ano, máme veškeré náhradní díly. Náš sklad je největší v ČR. Tvoří mj. komponenty, ze kterých stavíme stroje, a to i na zakázku v různých provedeních a konfiguracích. Náhradní díly máme tedy k dispozici.

Naše minirypadla se naučíte ovládat velmi rychle. To potvrzuje řada našich zákazníků, kteří již stroj zakoupili. Dále Vám při předání bagru vysvětlíme, jak se s minirypadlem zachází a obdržíte návod k obsluze.

Ovládání používáme dle normy ISO tak, jako většina minirypadel, jako je Volvo, CAT apod. Pokud jste tedy již s nějakým bagrem pracovali, velmi pravděpodobně budete mít stejné ovládání kyvadla, výložníku apod., na které jste byli zvyklí.

Ano, v dodávce se naše mikrobagry převáží velmi dobře.

Světlá výška nákladového prostoru musí být minimálně 1,6 m a délka ložné plochy alespoň 2,6 m. V nabídce máme také doporučené nájezdy, které lze zakoupit, popř. Vám je pro první najetí u nás v areálu samozřejmě zapůjčíme. Mimo jiné máme v nabídce i doporučený přívěsný vozík, orig. v barvě našich strojů 🙂

Ano, je možné doobjednat později. Příslušenství máme skladem. Našim zákazníkům doručujeme prostřednictvím PPL či dopraní služby TopTranz.

Ano, jelikož stroje u nás vyrábíme, můžeme Vám nabídnout zakázkové barevné provedení dle vzorníku RAL. Standardně používáme kombinaci černou a zelenou RAL 6002 John Deere.

Ano, jsme schopni Vám velmi rychle zpracovat nabídku financování např. při akontaci 10, 20 či 30%.

Jaroslav Prokeš
Jaroslav Prokeš
2022-08-23
Ok..
VojtaVydra
VojtaVydra
2022-06-09
Perfektní a vlídné jednání. Dohoda "podáním ruky." Těmto lidem můžete věřit, servis a vše okolo této firmy je excelentní. Doporučuji, jsou to lidé, kteří mají rádi svou práci a jde to znát. Tímto panu Lutovskému děkuji.
Michal Grichwaldsky
Michal Grichwaldsky
2022-04-01
Dnes mi byl dovezen a předán minidamper DP 72 který mi upravily přímo na míru. Mohu jen doporučit super jednání a vstřícnost.
Bořek HABA
Bořek HABA
2021-10-05
Nadšení pro věc, když bagřík, tak odsud.
Jakub Fj
Jakub Fj
2021-08-10
Velmi solidní jednání , od pohledu robustnější stroje a dostupnost dílů super. A z Kolína bagry absolutně nedoporučuji .
Rostislav Ženata
Rostislav Ženata
2021-06-03
Velký výběr bagříků