Často kladené otázky

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s řešením vašeho dotazu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našeho zákaznického servisu, který je k dispozici telefonicky, emailem nebo přes online chat na našich webových stránkách. Budeme se snažit odpovědět na vaši otázku co nejrychleji a co nejvíce vám pomoci.

Nejsme pouhý prodejci, připravíme Vám stroj na míru. Jelikož stroje montujeme přímo v našem výrobním závodě v ČR, nabízíme nejširší možné konfigurace našich strojů. Výbava, GPS moduly, Panely nástrojů, Majáky, Osvětlení, Motorizace, teleskopická ramena, lakování na přání, největší výběr příslušenství  a mnoho dalšího..Anebo si zvolte stroj v základu a pokud zjistíte, že by se Vám nějaká výbava od nás hodila, tak Vám ji jednoduše namontujeme dodatečně. Záleží jen a jen na Vás.

Je to vždy na domluvě. Preferujeme bankovní převod, nicméně chcete-li hradit v hotovosti, např. při dodání stroje, je to možné.

Stroje si můžete osobně vyzvednout u nás ve výrobním Areálu, popř. Vám stroj můžeme dovést kamkoli po ČR až domů či do vaší firmy. Stroj na místě předvedeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy k ovládání, bezpečnosti, údržby apod.

Nejsme pouhý prodejci minibagrů, kterých je u nás celá řada. Spolupracujeme s francouzskou společností, v jejíž licenci stroje vyrábíme u nás v ČR. Máme skutečně velký sklad náhradních dílů pro stavbu našich strojů a také pro případný servis. Minibagr na servis můžete přivést k nám, nebo náš technik přijede k vám, nebo si servis můžete provádět sami aniž byste ztratili záruku. V tomto případě jsou naši technici pro Vás k dispozici na telefonu. Nebojte se zavolat a provést si servis sami. Naše stroje jsou konstruovány tak, že ke všemu je dobrý přístup.

Záruku poskytujeme 24 měsíců, a to i firemním zákazníkům. Záruka se týká komplexně celého stroje, včetně motoru.

Ano, máme veškeré náhradní díly. Náš sklad je největší v ČR. Tvoří mj. komponenty, ze kterých stavíme stroje, a to i na zakázku v různých provedeních a konfiguracích. Náhradní díly máme tedy k dispozici.

Naše minirypadla se naučíte ovládat velmi rychle. To potvrzuje řada našich zákazníků, kteří již stroj zakoupili. Dále Vám při předání bagru vysvětlíme, jak se s minirypadlem zachází a obdržíte návod k obsluze.

Ovládání používáme dle normy ISO tak, jako většina minirypadel, jako je Volvo, CAT apod. Pokud jste tedy již s nějakým bagrem pracovali, velmi pravděpodobně budete mít stejné ovládání kyvadla, výložníku apod., na které jste byli zvyklí.

Ano, v dodávce se naše mikrobagry převáží velmi dobře.

Světlá výška nákladového prostoru musí být minimálně 1,6 m a délka ložné plochy alespoň 2,6 m. V nabídce máme také doporučené nájezdy, které lze zakoupit, popř. Vám je pro první najetí u nás v areálu samozřejmě zapůjčíme. Mimo jiné máme v nabídce i doporučený přívěsný vozík, orig. v barvě našich strojů 🙂

Ano, je možné doobjednat později. Příslušenství máme skladem. Našim zákazníkům doručujeme prostřednictvím PPL či dopraní služby TopTranz.

Ano, jelikož stroje u nás vyrábíme, můžeme Vám nabídnout zakázkové barevné provedení dle vzorníku RAL. Standardně používáme kombinaci černou a zelenou RAL 6002 John Deere.

Ano, jsme schopni Vám velmi rychle zpracovat nabídku financování např. při akontaci 10, 20 či 30%.

Jaroslav Prokeš
Jaroslav Prokeš
2022-08-23
Ok..
VojtaVydra
VojtaVydra
2022-06-09
Perfektní a vlídné jednání. Dohoda "podáním ruky." Těmto lidem můžete věřit, servis a vše okolo této firmy je excelentní. Doporučuji, jsou to lidé, kteří mají rádi svou práci a jde to znát. Tímto panu Lutovskému děkuji.
Michal Grichwaldsky
Michal Grichwaldsky
2022-04-01
Dnes mi byl dovezen a předán minidamper DP 72 který mi upravily přímo na míru. Mohu jen doporučit super jednání a vstřícnost.
Bořek HABA
Bořek HABA
2021-10-05
Nadšení pro věc, když bagřík, tak odsud.
Jakub Fj
Jakub Fj
2021-08-10
Velmi solidní jednání , od pohledu robustnější stroje a dostupnost dílů super. A z Kolína bagry absolutně nedoporučuji .
Rostislav Ženata
Rostislav Ženata
2021-06-03
Velký výběr bagříků